Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdą Państwo klikając tutaj>>

Oferta dla Klientów indywidualnych

Oferta dla firm
i instytucji

Oferta dla
rolnictwa

Alternatywna zawartość w przypadku braku flash-a.

Na skróty

Udziałowcy

Dołącz do grona udziałowców

czytaj więcej >>

Czym jest SGB?

czytaj więcej >>

Nowy biuletyn informacyjny

pobierz >>

Kredyt mieszkaniowy

Dla każdego

czytaj więcej >>

Kredyt unijny

czytaj więcej >>

Alternatywna zawartość w przypadku braku flash-a.

Nowości

Przelew ekspresowy BlueCash to usługa, która umożliwia przekazanie pieniędzy na rachunek odbiorcy w innym banku w ciągu kilku minut. Transfer środków pomiędzy Bankiem Spółdzielczym w Stegnie a bankiem odbiorcy odbywa się niezależnie od międzybankowych sesji księgowych.

Korzyści przelewu ekspresowego:
szybkość - błyskawiczne przekazywanie środków, szczególnie ważne przy pilnych zakupach w sklepach internetowych lub opłacie rachunków "na ostatnią chwilę"
oszczedność czasu - obie strony transakcji nie muszą już czekać kilkanaście godzin na przesłanie środków z rachunku na rachunek
łatwa obsługa - w zależności od potrzeb przelew może być wykonany przez użytkownika Internet Banking samodzielnie lub zlecony papierowo w placówce banku - analogicznie jak zwykły przelew
stała opłata - niezależna od wysokości przelewu, zgodnie z Taryfą prowizji i opłat za czynności i usługi bankowe (obecnie jest to 5 zł za jeden przelew); maksymalna kwota przelewu ekspresowego wynosi 20 000 zł.

Lista banków do których można wysłać przelew >>

Doładuj telefon przez Internet Banking!,

Posiadacze Internet Banking mogą, za pomocą swojego konta internetowego, doładowywać telefon. Po zalogowaniu się do IB – wyświetlają się dodatkowe usługi dostępne w koncie internetowym. Wśród nich doładowania. Wystarczy wybrać tę usługę, następnie operatora i wprowadzić numer telefonu, który chcemy doładować oraz wybrać kwotę doładowania. Przejrzysty system Internet Banking poprowadzi użytkownika „krok po kroku” do poprawnego doładowania.

czytaj więcej >>

Zmiana godzin pracy placówek w okresie świątecznym

Zarząd Banku informuje Szanownych Klientów, że godziny obsługi we wszystkich placówkach w najbliższych dniach będą następujące:
- W dniu 24 grudnia 2013 (wtorek, Wigilia). Godziny obsługi klientów we wszystkich placówkach: 7.00 - 12.00.
- W dniu 31 grudnia 2013 (wtorek, Sylwester). Godziny obsługi klientów we wszystkich placówkach: 7.00 - 13.00.
- W dniu 02.01.2014 (czwartek) ze względu na prace bilansowe związane z zakończeniem roku. Wszystkie placówki będą czynne od godz. 12.00.
- Od dnia 03 stycznia 2014 r. (piątek) wszystkie placówki banku będą czynne wg dotychczasowych godzin obsługi klienta.

Kredyt świąteczny

W okresie od 01.12.2013 r. do 28.02.2014 r. oferujemy kredyt świąteczny w wysokości do 10.000 zł w zależności od posiadanej zdolności kredytowej. Oprocentowany w stosunku rocznym 9,8% stopą zmienną, prowizja 1,6% (nie mniej niż 25 zł), z terminem spłaty do 12 m-cy.

Nowa usługa w Internet Banking - Hasła SMS

Nasz bank wprowadził usługę "Hasła SMS" do akceptacji przelewów internetowych w miejsce drukowanych list haseł jednorazowych. Usługa oferowana jest bez opłat i prowizji. W celu aktywacji usługi należy się skontaktować z najbliższą placówką naszego banku.

Zabezpieczenie Kart usługą 3D-Secure

3D-Secure umożliwia dokonywanie przez Internet płatności o zwiększonym stopniu bezpieczeństwa. Każda transakcja potwierdzana jest dodatkowym hasłem, które klient nadaje przy rejestracji karty w usłudze. Rejestracja karty wykonywana jest jednokrotnie – klient w trakcie dokonywania płatności w sklepie internetowym zostanie poproszony o rejestrację, która wymaga potwierdzenia swojej tożsamości poprzez podanie danych osobowych znanych przez bank i ustalenie hasła. Przy kolejnych zakupach przez Internet poza podaniem danych z karty, potwierdzenie płatności będzie polegać na podaniu ustalonego hasła. Podczas rejestracji klient określa również komunikat osobisty – tekst, który będzie wyświetlany przy każdej płatności kartą i stanowi dodatkowe potwierdzenie autentyczności strony. Dodatkowe informacje można uzyskać w najbliższej placówce naszego banku

Loteria promocyjna „Kredyt czy Lokata”

W okresie od 28.10.2013 r. do 31.12.2013 r. uruchamiamy loterię promocyjną „Kredyt czy Lokata”

Loteria obejmuje następujące produkty:
1. Kredyt sezonowy oprocentowany w stosunku rocznym 9,8% stopą zmienną, prowizja 1,6% (nie mniej niż 25 zł), z terminem spłaty do 12 m-cy.
2. Lokaty terminowe o minimalnym wkładzie 500 zł, oprocentowaną:
- lokata 3 miesięczna: 2,50%
- lokata 6 miesięczna: 2,90%

czytaj więcej >>

Słoneczna energia dla naszego domu. Kredyt na instalacje solarne.

Kolektory słoneczne to mniejsze zanieczyszczenie środowiska, niższe rachunki za energię elektryczną, wygoda, oszczędność i szereg innych korzyści.
Oferujemy kredyt na instalacje solarne, refinansowany w wysokości 45% przez NFOŚiGW
Po szczegóły zapraszamy do naszych placówek.

Mamy nowy zarząd banku

Nowy skład Zarządu przedstawia się następująco:
Grzegorz Witkowski – Prezes Zarządu
Marek Pietrucin – Wiceprezes Zarządu
Natalia Chełmowska – Członek Zarządu

Zmiana godzin pracy Filii w Sztutowie.

Filia w Sztutowie w każdy czwartek tygodnia, począwszy od 08.11.2012 r. będzie czynna w godzinach od 8:30 do 16:00.

Nasi Klienci wygrali samochód!

Zarząd Banku Spółdzielczego w Stegnie z wielką radością informuje, że klient naszego Banku znalazł się w gronie laureatów loterii promocyjnej „Lokata SGB (Jesień 2011) – zdobywając nagrodę główną pierwszego stopnia, którą jest samochód osobowy FORD KA 1,2 Duratec Trend 3 drzwiowy. Ponadto nasi klienci w tym samym losowaniu wygrali 3 szt. CB-Radio i 4 wypiekacze.

czytaj więcej >>

Nasz bank zajął I miejsce w konkursie "Najefektywniejsze Banki"

Bank Spółdzielczy w Stegnie został laureatem rankingu banków spółdzielczych grupy BPS, SGB oraz poza strukturami zrzeszeń przygotowanej przez miesięcznik Nowoczesny Bank Spółdzileczy. W kategorii "Najefektywniejsze banki" zajął I miesjce w grupie banków, których suma bilansowa w roku 2011 wynosiła od 50 do 100 mln złotych.

KARTA PRZEDPŁACONA - oferta dla rodziców dzieci szkół gimnazjalnych.

Bank Spółdzielczy w Stegnie zaprasza Państwa serdecznie do skorzystania z naszego nowego produktu jakim jest „KARTA PRZEDPŁACONA". Więcej w rozwinięciu.

czytaj więcej >>

Internet banking

Logowanie
e-token

Sieć bankomatów

Nasza sieć
bankomatów

znajdź bankomat >>

Centrala i placówki

Kursy walut

Zadzwoń!

tel. (55) 246 90 90

Jesteś 6071 osobą odwiedzającą nasz serwis.

Alternatywna zawarto w przypadku braku flash-a.